pnaky.com : bloguju o tom co se děje

pnaky.com : bloguju o tom co se děje

Aktualizováno 8. července 2009: RapidShare.com - Neomezené stahování pro premium uživatele

Pnaky | 6. 7. 2009 Po 23.22 | Tisk | RapidShare.com, Pirátství | 0 komentářů | 52952x


Ačkoliv se zdá, že by po právních problémech měl být RapidShare.com spíše na ústupu, opak je pravdou a tak připravil pro premium uživatele svých služeb přijemné letní překvapení.

Od 3. června umožňuje svým zákazníkům neomezeně stahovat. Jedná se tedy pouze pro akci premium uživatelů. Množství stažených dat se projeví pouze v logu stahování ale neovlivní naakumulovaný trafic.

Celá akce tak může vyznít jako dobrý marketingový tah po nedávné právní smršti kterou RapidShare.com musel ustát po právním sporu s německou GEMA. Dalším důvodem může být potřeba nárůstu nových uživatelů a celá akce tak je velmi dobře promyšlená a po splnění daného cíle se vrátí stahování zpět do normálu.


Doplněno 8. července 2009

Neuplynulo ani 5 dní od avizované „novinky“ kterou bylo neomezené stahováni pro premium uživatele. Celou tuto akci vysvětlila zpráva, kterou RapidShare.com vydal na svém webu.

Skončila totiž doba testování nové infrastruktury celé služby a tak v její finální fázi potřebovali otestovat stabilitu. Platí však nadále akce zvaná HappyHours jež se ze stavu experimentální funkce překlopila do ostrého provozu.

Bookmarky.cz del.ici.ous Digg! Facebook Furl jagg.cz Google Linkuj si! Topclanky.cz vybrali.sme.sk yahoo!

««« Předchozí text: RapidShare.com - HappyHours pro uživatele premium accountuNásledující text: Rapget.RS - nezabezpečený download manager pro RapidShare »»»

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Nelze přidávat nové komentáře.

Zpětné odkazy

Doporučuji

Tycoonez.com:munity >> Transport Tycoon DeLuxe (TTD) Pixel art at PixelJoint.com