pnaky.com : bloguju o tom co se děje

pnaky.com : bloguju o tom co se děje

RapidShare.com - HappyHours pro uživatele premium accountu

Pnaky | 3. 4. 2009 Pá 11.58 | Tisk | RapidShare.com, Pirátství | 2 komentáře | 26001x


Je tomu již nějaký pátek kdy RapidShare.com zveřejnil tuto novinku ale stále je dost uživatelů, kteří nepodchytili její podstatu.

V podstatě by se dala akce nazvat na „stahuj 100, plať 10“. V praxi to tedy znamená, že pokud si stáhnete v časovém pásmu od 2 do 10 hodin středoevropského času jakýkoliv soubor například o velikosti 100MB, započítá se Vám do statistik pouze 10MB. Čili jen 10%.

Spolu v kombinaci s možností naakumulovat si traffic až do velikost 12–15GB tak teoreticky lze na velmi rychlé lince stáhnout ve výše uvedeném čase 120–150GB za noc ;) A to rozhodně není málo. Na lince s rychlostí 25mbps stáhnete za 8 hodin téměř 90GB bez problému. Druhou věcí je, co na to Váš provider :)

Je zde ovšem jedno velmi podstatné upozornění. Celá HappyHour akce je pouze reakce na zkoumání RapidSharu kdy zjistili, že v tomto časovém pásmu je služba nevytížená a tak se s její pomocí snaží rozmělnit download do celého dne. Akce je tedy ve své podstatě experiment a RapidShare upozorňuje, že může dojít ke změně procentní sazby, časového pásma nebo dokonce k pozastavení akce.

Bookmarky.cz del.ici.ous Digg! Facebook Furl jagg.cz Google Linkuj si! Topclanky.cz vybrali.sme.sk yahoo!

««« Předchozí text: O2 extraliga ŽIVĚ ve Windows Media Playeru na celé obrazovce - již nefunkčníNásledující text: Aktualizováno 8. července 2009: RapidShare.com - Neomezené stahování pro premium uživatele »»»

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

[1]webchina tours china tours
28. 10. 2010 Čt 07.35

Je zde ovšem jedno velmi podstatné upozornění. Celá HappyHour akce je pouze reakce na zkoumání RapidSharu kdy zjistili, že v tomto časovém pásmu je služba nevytížená a tak se s její pomocí snaží rozmělnit download do celého dne. Akce je tedy ve své podstatě experiment a RapidShare upozorňuje, že může dojít ke změně procentní sazby, časového pásma nebo dokonce k pozastavení akce. <strong><a href=„http://www.topchinatrip.com/“>china tours</a></strong>

[2]webchina tours china tours
28. 10. 2010 Čt 07.36

Je zde ovšem jedno velmi podstatné upozornění. Celá HappyHour akce je pouze reakce na zkoumání RapidSharu kdy zjistili, že v tomto časovém pásmu je služba nevytížená a tak se s její pomocí snaží rozmělnit download do celého dne. Akce je tedy ve své podstatě experiment a RapidShare upozorňuje, že může dojít ke změně procentní sazby, časového pásma nebo dokonce k pozastavení akce. china tours

Nelze přidávat nové komentáře.

Zpětné odkazy

Doporučuji

Tycoonez.com:munity >> Transport Tycoon DeLuxe (TTD) Pixel art at PixelJoint.com